Priėmimas į įstaigą

Redaguota: 2022-04-28 15:34

Priėmimo Tvarkos aprašas

Informacija apie CVP – įstaigos interneto svetainei

Informuojame, kad prašymus į Šalčininkų r. Jašiūnų lopšelį-darželį ,,Žilvitis” nuo 2022 m. kovo 1 d. galima teikti per Centralizuoto priėmimo į švietimo įstaigas internetinę svetainę http://svietimas.salcininkai.lt/

Vaiko išlaikymas lopšelyje-darželyje yra mokamas. Nustatytais atvejais tėvai arba globėjai nuo mokesčio yra dalinai arba visiškai atleidžiami. Grupes komplektuoja įstaigos vadovas pagal ugdytinių komplektavimo aprašą.
Priimant vaikus, sudaroma rašytinė sutartis tarp ugdytinių tėvų (globėjų) ir švietimo paslaugų tiekėjo.
Vaikai išbraukiami iš sąrašų ir perkeliami į kitą grupę įstaigos vadovo įsakymu.

DĖMESIO, TĖVELIAI,

Pranešame, kad norint užtikrinti vaikų saugumą, lopšelyje-darželyje durys užrakintos nuo 8:00 iki 15:00 val.
Gerb. tėvai, jeigu Jus norite užeiti į darželį kitu laiku, spauskite skambutį prie durų, arba skambinkite darželio telefonu (8 380) 35 641.

SVARBŪS DOKUMENTAI:

Prašymas į ikimokyklinio ugdymo įstaigas (darželius)

PRAŠYMAS PRIIMTI Į PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĘ

UGDYMO PASLAUGŲ SUTARTIS