2019
15:48
Birželio 19

„Žemė – draugystės planeta“

Redaguota: 2019-03-29 13:58

 

Jašiūnų lopšelyje-darželyje ,,Žilvitis“ Žemės dienos minėjimas tampa tradicija. Šis renginys kūrybiškai įsipina į vaikų ekologinės sampratos ugdymą. Mažieji mūsų ugdytiniai – tai mūsų planetos ateitis ir likimas. Kiek įdėsime į savo vaikus, tiek jie galės sąmoningai mylėti gamtą, rūpintis aplinka.

Ketvirtadienį darželyje buvo organizuotas konkursas „Žemė – draugystės planeta“, kurio metu vaikučiai pasipuošė drabužiais pagamintais iš antrinių žaliavų. Prie šios idėjos, gaminant  vaikams aprangą, prisidėjo visi savo kūrybiškumu. Kokių tik stebuklu nepamatėme: kostiumai iš vienkartinių indelių, kompaktinių diskų, kamštelių, maišelių ir pan. Tėvai tapo savo vaikui pačiu geriausiu dizaineriu!

Be to, auklėtojos organizavo vaikams žaidimą apie šiūkšlių rūšiavimą, viktoriną apie mūsų planetos gyventojus.
Organizuojant Žemės dienos minėjimą siekiama, kad vaikas galėtų sužinoti, patirti, atrasti, analizuoti, kurti.

Labai svarbu, kad vaikas būtų aktyvus dalyvis, o ne pasyvus stebėtojas.