Trisdešimtoji laida! Trisdešimt vaikų iš „Ežiukų” ir „Bitučių” grupių!

Redaguota: 2020-08-14 10:41

Ne už kalnų vaikučiai žengs žingsnį į mokyklą ir išgirs pirmąjį skambutį.

Kiekvieni metai atneša mums šią dieną – ikimokyklinukų išleistuves. Šiandien mes visi jaučiame drugelį plazdenant krūtinėje. Vienas etapas baigėsi, prasidės kitas… dar gražesnis!

MIELI VAIKAI, MIELI MŪSŲ BIČIULIAI! Būkite drąsūs, būkite svajotojai, būkite tokie, kokie esate, nes jūs esate vieninteliai ir nepakartojami! Jūs kiekvienas galite sukurti stebuklą, o jei būsite drauge ir laikysitės vieni kitų, kalnus nuversite! Būkite gerais žmonėmis!

MIELI TĖVELIAI! Jūs esate pati nuostabiausia bendruomenė, kokia tik gali būti! Ačiū Jums!

Apkabinkime savo vaikus kiekvieną dieną. Nenustokime tai daryti, kai jie bus paaugliai… Nenustokime, kai jie baigs gimnaziją, nenustokime, kai jie baigs universitetą… paskui vaikai apsikabins Jus!