TĖVELIŲ DĖMESIUI!

Redaguota: 2020-08-14 10:39

1. Vaikų, liekančių toje pačioje mokykloje, sveikatos pažymėjimai galios iki metų galo.

2. Kitais atvejais mokinių sveikatą tėvai turi patikrinti iki mokslo metų pradžios.

GERB. NAUJAI ATVYKUSIŲ VAIKŲ TĖVELIAI!

Dėl šiais metais susiklosčiusios COVID-19 situacijos atsisakome bendro naujai atvykstančių šeimų susirinkimo organizavimo ir kviečiame visus norinčius konsultuotis individualiai.

Pranešame, kad su visom naujai atvykstančių vaikučių šeimomis rugpjūčio 26-28 d. susisieks auklėtojos, suderins atvykimo į grupę laiką. Kitų naujai atvykstančių vaikučių laukiame atvykstant rugsėjo 1-ąją iki 9.00 val.

Nuo rugsėjo 1-os dienos auklėtojos konsultuos individualiai bei mielai Jums patars dėl mažųjų adaptacijos, raidos ypatumų, ugdymo programos, darželio vidaus tvarkos bei kitais aktualiais klausimais.

SVARBU:

Jeigu turite klausimų, drąsiai klauskite, mes visada pasiruošę Jums padėti. Linkime sėkmės  ir tikimės glaudaus bedradarbiavimo!

Administracija