2021
17:10
Balandžio 15

Su gimtadieniu, Lietuva!

Redaguota: 2021-02-15 19:47

Nemaža baltų jūra matė vėjų,

Bet upės čia nepakeitė srovės …

Kaip Lietuva prie Nemuno stovėjo,

Taip tebestovi ir toliau stovės…

Vasario 16  – oji – ypatinga šventė visai Lietuvai, neišskiriant ir pačių mažiausiųjų.

Norėdami paminėti šią svarbią datą, šventiškai pasipuošę tautiniais rūbais „Ežiukų“ grupės vaikai vasario 15 d. nuo pat ryto visiems darželio darbuotojams įteikė ženkliuką su Lietuvos simbolika, o po to susirinko  lopšelio-darželio salėje paminėti šios svarbios mums visiems datos. Šventėje skambėjo Tautinė giesmė, buvo demonstruojami Lietuvos simboliai. Renginio metu vaikai įtvirtino savo žinias apie gimtinę Lietuvą ir savo gimtąjį kraštą.

Siekiant ugdyti vaikų tautiškumą, pagarbą ir meilę savo tautai, kultūrai, padedami auklėtojų vaikai deklamavo eilėraščius apie gimtinę, dainavo, šoko, žiūrėjo filmą apie Lietuvą.