2020
19:59
Vasario 21

„Saugaus eismo dienos darželyje“. Lietuvos policijos simbolis – šuniukas Amsis.

Redaguota: 2019-10-08 13:19

 

Darželyje bendraudami su vaikais pastebėjome, kad vaikų saugaus eismo įgūdžiai yra netvirti ir kad jie nevisada tinkamai elgiasi gatvėje, kieme. Todėl 
spalio mėnesį pravedėme akciją „Saugaus eismo dienos darželyje“. Jos metu kartu su vaikais grupėse kūrėme saugaus eismo plakatus, mokėmės kelio ženklų pavadinimus, žiūrėjome filmukus apie Amsį, skaitėme kūrinėlius apie saugų eismą.

O spalio 8 d. mažuosius ugdytinius savo apsilankymu nudžiugino policijos ir vaikų bičiulis šuniukas Amsis ir Šalčininkų r. policijos komisariato  pareigūnė Elena Zinevičienė, kuri papasakojo vaikams apie tai kaip reikia saugiai elgtis kelyje. Pareigūnė vaikams pasakojo, juos mokė, kaip saugiai grįžti į namus, kokie pavojai tyko tamsiu paros metu grįžtant į namus be atšvaito, važiuojant automobiliu neprisisegus saugos diržo. Ugdytiniai su dideliu susidomėjimu klausėsi patarimų, buvo aktyvūs, noriai bendravo.

 

Susitikimo su policijos pareigūne  metu, vaikai išgirsta neįkainojamų, jų sveikatą bei gyvybę išgelbėti galinčių žinių, kurios, beje, yra aktualios ir suaugusiesiems. .

Tačiau bene didžiausią įspūdį vaikams palieka policijos bičiulis šuniukas Amsis ir  didelė  mašina, kurią jie  galėjo apžiūrėti ir kurioje galėjo pasėdėti.

Tikimės, kad vaikai įgijo elementarių saugaus eismo žinių ir geriau suvoks, kad pačiam reikia rūpintis savo saugumu ir sveikata.