2023
12:36
Gruodžio 09

Rudens linksmybės – obuoliuko šventė

Redaguota: 2023-10-20 14:15

                  Atskubėjęs auksinis ruduo švelniais potėpiais spalvingai margina gamtą ir dalijasi šių metų derliumi. Tai kaip nepasidžiaugti drauge gražia, palengva rudenėjančia gamta, dovanojančia raudonskruosčius obuoliukus? Šiandien Ežiukas ir Obuoliukas stebuklingai įtraukė visus į šventę „Raudonskruostis obuoliukas”. Linksmasis Obuoliukai paruošė įvairių užduočių: vaikai linksmai šoko ir dainavo, ieškojo išsibarsčiusių obuoliukų, juos skaičiavo, dėliojo,  rungtyniavo.

Pavargę, bet smagiai nusiteikę, vaikai vaišinosi tėvelių pagamintais pyragais.

Dėkojame visoms mamytėms ir tėveliams kepusiems drauge su „zuikiais“ pyragus, atnešusiems obuoliukų.  

Dėkojame šventės organizatoriams ir vedėjams, padovanojusiems nepakartojamą renginį įstaigos bendruomenei!

          Šventės akimirkos.