2020
04:31
Gegužės 29

Rudenėlio išdaigos „Žilvityje“

Redaguota: 2019-10-18 20:16

 

Jau tapo tradicija spalio mėnesį sutikti šaunia Rudenėlio švente. Šiandien vaikai, pasipuošę kuo „rudeniškiau“, susirinko salėje kartu smagiai pasilinksminti. Atskubėjęs Kiškutis padovanojo daug spalvotų akimirkų, o rudens fėja padovanojo rudens gėrybių – tik spėk viskuo grožėtis. Sulaukus rudens fėjos ir Kiškučio, vaikai gražiai juos pasveikino. Skambėjo vaikiška muzika, linksmos dainelės ir laimingas vaikų juokas. Visi šventės dalyviai žaidė žaidimus, bandė pažinti daržoves, vaisius. Džiugu, kad vaikai pastebi ir įvardina pokyčius gamtoje, suvokia spalvų, augmenijos įvairovę ir darną.
Pasitikti Rudenėlį vaikai ruošėsi iš anksto – kartu su tėveliais kūrė originalius darbelius. Tai papuošė salę rudens akcentais ir sukūrė pakilią šventinę nuotaiką.
Jei ne tėvelių kūrybiškumas ir žaismė paroda nebūtų tokia nustabi irįspūdinga. Vaikai patyrė daug džiaugsmo…renginys buvo visų šiltai sutiktas.
Smagu buvo pabūti kartu, pajusti kūrybos džiaugsmą ir pasidžiaugti auksaspalvio rudenėlio dovanomis!!!