Priešmokyklinukų apsilankymas Antrinių Žaliavų Stotelėje!

Redaguota: 2022-04-13 13:27

Šiandien, balandžio 13 d. prieškokyklinių grupių vaikai lankėsi antrinių žalavų stotelėje „Dėkui”.  Vaikams buvo pravesta ekskursija po teritoriją.  Šios stotelės darbuotoja, parodė vaikams kaip reikia rūšiuoti atliekas ir akcentavo, kad jos yra įvairios: buitinė technika, mediena, plastikas, geležis, statybinės medžiagos ir mašinų padangos.

Šioje stotelėje dar yra patalpa, į kurią galima atvežti nereikalingus daiktus. Kažkam jie yra nereikalingi ir nendauduojami, o kažkam jie labai pagelbėtu ir laisvai galėtu juos pasiimti nauduojimui. Po to darbuotoja dar parodė vaikams, kaip ji atnaujino kai kuriuos daiktus, dekupažo technika (kėdės ir stalas). Dar paminėjo, kad dekupažų galima dekoruoti ir kiaušinius.

Vaikams labai patiko šį pamokanti ekskursija. Pabaigoje visi vaikučiai gavo dovanų.