2024
15:20
Balandžio 12

Muzikos klausymasis Jašiūnų dvaro sodybos rūmuose – ypatinga pramoga ir pažinimas.

Redaguota: 2023-05-19 15:54

Gegužės mėnesį tęsiame dalyvavimą projekte „Sveikas, muzikos pasauli!”  ir  kviečiame vaikus į edukacinius koncertus, kurie vyks gegužės 3,10,17,24 ir 31 d. 

                                               Gegužės 17 d. dvare apsilankė „Pelėdžiukų” grupė.

Projektas „Sveikas, muzikos pasauli!” – tai skirtingų edukacinių koncertų ciklas. Tai pažintiniai koncertai-pamokos, kurių metu auditorija supažindinama su muzikos menu, muzikos žanrais, stiliais, išraiškos priemonėmis, instrumentais bei atlikėjais.

Dėkojame Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centrui. kuris  sėkmingo bendradarbiavimo dėka su Lietuvos nacionaline filharmonija, sukūrė naujas veiklas, kviečiančias jaunosios kartos atstovus į aktyvesnę pažintinę kultūrinę veiklą.