2019
01:18
Rugpjūčio 23

Mūsų brangieji talentai

Redaguota: 2019-04-24 16:28

 

Šiandien mažieji rajono talentai pakvietė į nuotaikingą, lengvą ir spalvingą tradicinį koncertą. Talentų ringe pasirodė 10 lopšelių – darželių auklėtiniai, iš viso 107 vaikai.

Švietimo ir sporto skyriaus specialistės Irinos Aikovskajos teigimu, šis renginys organizuojamas daugelį metų, tačiau buvo labiau orientuotas į dainuojančius vaikus. Šiemet jis įgavo kitą formą, tad reprezentuoti savo talentus gali ir šokantys, deklamuojantys ir vaidinantys vaikai. Todėl „Dainuojantį darželinuką“ pakeitė „Mažieji talentai“. Konkursu siekiama skatinti vaikų kūrybiškumą, originalumą, saviraišką ir socialinę brandą. Šiam sumanymui įgyvendinti Šalčininkų kultūros centras mielai užleido jaunajai kartai sceną, kurią papuošė Jančiūnų universalaus daugiafunkcio centro puokštės.

– Yra labai gražus pajuokavimas, kad vaikai – tai gėlės, ir visus juos surinkime į vieną puokštę ir padovanokime seneliams. Taigi mes šiandien surinkome vaikučius į puokštę ir artėjant pavasariui norime padovanoti jų talentus Jums. Kiekvienas tėvelis ir darželio auklėtojas jaus šiandien jaudulį, bet kartu ir pasididžiavimą matydamas savo auklėtinius ir vaikus scenoje. Tai yra ta akimirka, kai galimai prasidės vaikų kelias į žvaigždes, nes mūsų rajone tokių pavyzdžių netrūksta. Tame kelyje noriu palinkėti atskleisti kuo daugiau savo talentų, gebėjimų, džiaugtis pasiekimais. Dėkoju Jums visiems – už darbą ir nuoširdumą, – kalbėjo Šalčininkų rajono mero pavaduotoja Beata Petkevič.

Renginį atidarė Zavišonių lopšelio – darželio „Varpelis“ auklėtiniai, kurie leido pasinerti į žavingą muzikos ir dainos pasaulį ir padrąsino savo draugus pirmajam pasirodymui. Šiandien Kultūros centro scenoje liejosi daina skambėjo muzika, aidėjo šokių žingsniai, sklido deklamuojami eilėraščiai. Šiame festivalyje pralaimėjusių nebuvo, nugalėtojais tapo visi – drąsūs, talentingi, kūrybingi, skleidžiantys tikras emocijas mažieji Šalčininkų rajono talentai!

– Mūsų brangieji talentai, negalime atsidžiaugti. Kiekvienas talentas duotas Dievo, tačiau pamatyti jį, atrasti, išauginti, tai tėvelių ir pedagogų darbas ir nuopelnas. Dėkoju visiems – vaikams, auklėtojams, meno vadovams, darželių direktoriams, o ypač tėvams už nuostabius vaikus. Tegul jie auga sveiki ir laimingi mūsų darželiuose, – pakvietusi vaikus atsiimti dovanas kalbėjo Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Regina Markevič.