2023
13:54
Gruodžio 09

Mus sveikina jaunieji muzikantai

Redaguota: 2022-06-01 16:01

Mieli vaikučiai, sveikiname Jus su Vaikų diena!

Linkime, kad kiekviena Jūsų diena būtų spalvota, graži, kupina išdaigų, juoko ir šypsenų!

Birželio 1 d. Jašiūnų lopšelio-darželio „Žilvitis” vaikus atėjo pasveikinti jų draugai ir buvę darželio auklėtiniai iš Jašiūnų muzikos mokyklos.  Koncertinę programą parengė fortepijono, akordeono, smuiko ir pučiamųjų instrumentų mokytojai ir mokiniai.

Muzika — vienas iš būdų sukurti gerą atmosferą, perteikti emocijas ir turtinti vaiko dvasinį pasaulį.

Dėkojame visiems muzikantams už suteiktą malonumą pasiklausyti įvairiais instrumentais atliekamos muzikos, o ypač džiaugiamės, kad visai neseniai  jaunieji muzikantai buvo darželio auklėtiniai, o dabar, kaip tikri artistai,  grojo saksofonu, fortepijonu, akordeonu ir smuiku.