2022
16:52
Gruodžio 06

      „Lik sveikas, darželi“

Redaguota: 2022-05-27 16:53

                                          Pavasario saulė ir kvepiantys alyvų žiedai tarytum byloja, kad atėjo metas vaikams atsisveikinti su darželiu.

 Gegužės 27 d. Jašiūnų lopšelio- darželio „Žilvitis“ šventiškai papuošta salė paskutinį kartą pakvietė vaikus į pačią spalvingiausią ir daugiausiai emocijų sukeliančią šventę – išleistuves.

     Ši diena ypatinga. Ypatinga ir džiaugsminga vaikams, kad tai jau jų paskutinės dienos darželyje. Į išleistuves susirinko vaikų tėveliai, sesės, broliai. „ Meškiukų“ ir „Boružėlių“ grupių vaikučiai atsisveikino su darželiu, su ankstyvąja vaikyste, su pačiu gražiausiu ir nerūpestingiausiu savo gyvenimo laikotarpiu. Vaikai savo tėveliams, darželio darbuotojams paruošė nuotaikingą programą. Po šventės ceremonijos visi ėjo į kiemą, kur vaikai kartu su tėveliais sodino medelį. Šventė buvo nuostabi.

    Džiaugiamės, kad mūsų vaikai išeina sustiprėję, subrendę, išmokę bendrauti, drąsiai išsakyti savo mintis. Linkime jiems stiprybės, ištvermės, drąsos einant tolimesniu savo gyvenimo keliu!!!