2024
06:24
Liepos 25

LIK SVEIKAS DARZELI!

Redaguota: 2023-05-26 19:41

Gegužės 26-ąją susirinkome į svarbiausią darželinukų šventę – išleistuves. Su darželiu atsisveikino “Ežiukų ir Bitučių” grupių ugdytiniai.

Ši šventė sukelia daug prieštaringų jausmų: džiaugsmą, liūdesį.  Darželio išleistuvės žymi svarbią ribą ir etapą vaikų ir jų tėvų gyvenime – darželinukų atsisveikinimą su nerūpestinga vaikyste darželyje. 

 Visiems susirinkusiems buvo džiugu stebėti, kaip vaikai skambiai dainavo, išraiškingai deklamavo ir šoko. Žiūrėjome į ugdytinius ir negalėjome patikėti, kad jie užaugo, pasiruošė naujam gyvenimo etapui.  Vaikai pirmą kartą darželio istorijoje gavo apdovanojimus  – statulėlę – už nominaciją ir diplomą. 

Darželio pavaduotoja, linkėjo vaikams sėkmingo starto mokykloje, o tėveliams – kantrybės ir supratingumo, padedant mokytis būsimiems priešmokyklinukams bei pirmokams. 

Šventę vainikavo vaikų susitikimas ir šėlionės su mylimų herojumi – SONICU. 

Linkime būsimiems pirmokėliams, priešmokyklinukams ištvermės, ryžto, geros nuotaikos, o tėveliams dėkojame už bendravimą ir bendradarbiavimą per visus šiuos metus.