2024
23:24
Birželio 19

Ledo šalyje – STEAM elementai

Redaguota: 2023-02-08 13:10

Šiandien „Ežiukų” grupėje vyko atvira veikla su STEAM elementais, tema – LEDO ŠALYJE. Veiklos tikslas – naudojant STEAM elementus padėti vaikams suvokti, kaip susidaro ledas, kodėl jis atsiradna žiemą. 

Mažieji tyrinėtojai išbandė daugybę veiklų, tai porą jų: 1. Pilė į plastikinius dubenėlius vandenį, nuspalvino vandienį norimą spalvą, kai vanduo užšąlo per naktį šaldiklyje, kitą dieną vaikai dažė su jais ledo karalystę. 2. Statė sniego pilį ir dažė dažais savo pilys. 3. Pūtė muilo burbulus lauke ir stebėjo kas su jais vyko- jie po truputi užšalo, nes buvo lauke -2 laipsnių ( kuo didesnis šaltis, tuo greičiau jie užšąlą). 

Nekasdieniškoje, žaismingoje, patirtinėje veikloje vaikai lavino: aplinkos pažinimą, matematines žinias, smulkiąją motoriką, meninius gebėjimus bei sakytinę kalbą.