2019
20:49
Sausio 21

Kvapą užgniaužiantis mokslinis šou „Atradėjas“!

Redaguota: 2017-12-14 11:58

 

Gruodžio 14 d. Jašiūnų l/d „Žilvitis“ apsilankė Mokslinis šou – Atradėjas. Vaikams buvo organizuota mokslinė-pažintinė veikla, kurios metu mažyliai sužinojo, kodėl reikia plauti rankeles ir valyti dantukus bei kitų įdomių dalykų…

Mokslinė laboratorija „ant ratų“, kuri atvažiavo pas mus, ir pristatė, kaip fantastika pavirsta realybe. Vaikai ne tik stebėjo efektyvius stebuklus, bet ir patys dalyvavo moksliniuose eksperimentuose, kurių metu pasijunti tikrais mokslininkais!

Mokslinis šou – „Atradėjas“ tai kiek naujas ir netikėtas vaikiškos šventės formatas.

Mokslinis šou „Atradėjas“ – puikus vaistas nuo liūdesio, todėl visada:

–  įdomūs atradimai;
–  unikalūs moksliniai eksperimentai;
–  originaliausios programos;
–  įvairiausios šou programos;
–  stulbinantys konkursai;
–  malonūs vedėjai.