Darželio erdvių naujienos

Redaguota: 2022-06-20 11:53

Šiais mokslo metais mūsų daržellyje vyksta edukacinių erdvių atnaujinimas.

Po renovacijos darželyje vyrauja skandinaviško stiliaus žavesys: paprastumas, lengvumas ir natūralumas su natūraliomis medžiagomis,  įsigyti moderniški ir šiuolaikiški baldai .

Darželio aikštelėje įsikūrė stilinga hortenzijų galerija…

Darželio erdvės turtinamos meniniais akcentais, įsiliejančiais į aplinką, pabrėžiantys erdvių savitumą. Vidaus erdvėse meniniai akcentai kuria darnią, estetišką ir ugdančią aplinką.

Taip pat grupėse įrengti interaktyvieji ekranai, interaktyvus  stalas, interaktyviosios grindys – salėje, grupėse taip pat naudojamos „Bitutės“ – edukaciniai robotai, laboratorinė įranga ikimokyklinukams, edukacinė mokymosi platforma (aplinka). „Boružėlių“ grupėje įsikūrė „Relaksacijos oazė“ su šviesos terapijos elementais.

Taip pat mes planuojame praturtinti savo erdves ,,Lauko bibliotekėle”, „Vaistažolių sala“, kurios idėja – teikti žinias apie vaistažoles, stiprinti imunitetą savo užaugintomis vaistažolių arbatomis, Mokomuoju daržu su neįprastom daržo lysvėmis, Močiutės gėlynu, kurio idėja: senovines močiučių gėles  prikelti naujam gyvenimui, „Žydinčiu draugystės kampeliu“, sukomponuotu – Lietuvos ir Lenkijos vėliavų spalvomis.