Apsilankymas Šalčininkų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje – Šalčininkėlių skyriuje

Redaguota: 2018-11-02 14:04

Lapkričio 2 dieną Jašiūnų lopšelio-darželio „Žilvitis“ ugdytiniai lankėsi Šalčininkėlių bibliotekoje.

Bibliotekininkė Veronika Markevič parengė įspūdingą pristatymą, kurio metu vaikai turėjo progą apžiūrėti bibliotekos aplinką, lentynas ir pavartyti knygas.

Mus labai šiltai sutiko, buvo įdomu klausytis apie bibliotekos darbą, knygas ir pagrindinę bibliotekos lankymo . Gražiai buvo pristatyta bibliotekos veikla. Bibliotekoje  gausu   įvairių  piešinių pasakų tematika, pabrėžiančių įstaigos savitumą. Bibliotekos aplinka paliko vaikams labai gerą įspūdį. Laikas praleistas ten, prabėgo greitai ir linksmai.

Nuoširdžiai dėkojame Šalčininkėlių bibliotekininkei už organizuotą edukacinę programą ir šiltą priėmimą.