Redaguota: 2018-10-03 15:17

Atslenkantis ruduo primena, jog ateina svarbus laikas – mokslo metų pradžia. Rugsėjo pradžia, dėl saulėto ir šilto oro tinkamas metas pasivaikščiojimams  ir žaidimams  lauke.

Žaidimai darželyje – vaikų jausmų, nuotaikų išraiška. Jie ilgam išlieka mažylių atmintyje. Jašiūnų lopšelyje-darželyje „Žilvitis“ vyko teminė pramogų, linksmybių ir pažinimo savaitė. Ji padėjo įgyti ir plėsti supratimą apie save, draugus ir pažinti naują artimiausią aplinką.

Visą rugsėjį mūsų darželyje viravo pilna meilės ir džiaugsmo atmosfera. Vyko pokalbiai, muzikinės valandėlės su vaikais, buvo surengta vaikų darbų paroda. Kiekviena diena vaikams teikė džiugių akimirkų, emocijų: statant draugystės namą, klijuojant rudens paveikslus, šokant, klausantis muzikos. Kalbant, skaitant, klausantis, dainuojant, žaidžiant, bendraujant vaikai tobulino kalbos įgūdžius.Akį džiugino vaikiški darbeliai.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irena Voicinovič