2019
06:08
Gegužės 25

Žiemos palydų šventė lopšelyje-darželyje „Žilvitis“

Redaguota: 2019-03-05 12:58

 

Šalčininkų r. Jašiūnų lopšelyje-darželyje „Žilvitis“ žiema iš kiemo triukšmingai varyta Užgavėnių dieną – antradienį, kovo 5-ąją.

Užgavėnės darželyje – išskirtinė metų diena, viena linksmiausių žiemos švenčių, simbolizuojanti žiemos išvarymą siekiant prisišaukti pavasarį. Per Užgavėnes vaikams  puiki proga linksmai padūkti ir šmaikščiai pajuokauti. Užgavėnės žavi liaudiško humoro grožiu ir kūrybingumu. Pagrindiniai šventės simboliai – persirengėliai, kaukės, blynai, Lašininio ir Kanapinio kova.

Užgavėnių dieną salėje vyko džiugi ir žaisminga pramoga, kurios metu auklėtojos kartu su vaikais, persirengę įvairiais personažais: čigonais, žydeliais ir kt., susirinko į salę, kur visi linksmai šoko, dainavo, pokštavo, vyko Lašininio ir Kanapinio kova. Linksma, triukšminga pramoga, kuri vaikams suteikė teigiamų ir džiugių emocijų.