,,Velykų rytą margučiai ritas…” Lėlių spektakliukas „Princesėlės fleita”!

Redaguota: 2018-04-03 11:51

Gaivūs pavasario vėjai įkvėpė, pakylėjo kiekvieno iš mūsų širdis. Į darželį rinkomės su džiaugsmo šypsenom veiduos. Prisikėlimo šventė tarytum palietė visus gėrio spinduliais.

Pavasariškai papuošta muzikos salė sukvietė visų grupių vaikučius pasidžiaugti mažosiomis velykėlėmis, paridenti margučius. Vaikus maloniai pasitiko Velykė. Ji supažindino vaikus su Velykų šventės tradicijomis.

“Pelėdžiukų”“ grupės auklėtoja Irena Voicinovič visiems papasakojo, ką reiškia margučių spalvos. Vaikai kartu su Velyke ir kitais personažais deklamavo eilėraščius, dainavo daineles, žaidė muzikinius žaidimus. Visus lydėjo džiugi pavasariška nuotaika.

Darželio Lėlių teatro artistai (tai lopšelio-darželio auklėtojos) paruošė vaikams muzikinį spektakliuką „Princesėlės fleita“.

Salėje aidėjo  fleitos garsai, kviesdami visus į miško šventę. Vaikučiai klausėsi ir stebėjo muzikinę pasaką  ,,Princesėlės fleita“. Lėlių teatro artistai ruošėsi šiam renginiui visą savaitę: kartojo daineles, šokius, mokėsi  atlikti pasirinktą vaidmenį, imituoti gamtos garsus.  Mažieji žiūrovai negailėjo katučių Vabaliukams, Paukšteliams, Varlytėms, Skruzdėlytėms,  Gandriukams, o ypač nuostabiąjai Princesėlei.

Šventės pabaigoje Velykė visoms grupėms padovanojo po krepšelį įvairiaspalvių margučių, kuriuos vaikai ridens grupėse ar lauko aikštelėse.

Šventė baigėsi. Tačiau ji atnešė gaivią tikėjimo galią, kuri apsigyveno mūsų širdyse. Norisi palinkėti, kad kartu su atbundančia gamta visų mūsų sielose skleistųsi gerumo gėlės.