2019
19:46
Sausio 21

Tolerancijos nebūna per daug…

Redaguota: 2017-11-16 10:06

 

Šių metų pilietinės iniciatyvos simbolis – „Tolerancijos rankos“. Vaikams buvo pasiūlyta sukurti Tolerancijos ranką: darbelius jie kūrė grupėse. Be to, grupėse  visą savaitę  vyko įvairūs renginiai, pokalbiai, žaidimai. Pokalbių metu analizavome, kokias skaudžias pasekmes gali sukelti netolerancija ir priešiškumas kitam. Žmonės iš prigimties yra skirtingi, ir tik tolerancija gali užtikrinti taikų bendravimą.

O lapkričio 16 d.  vaikai susirinko salėje, kur buvo minima Tarptautinė tolerancijos diena. Jie žiūrėjo auklėtojų vaidinimą „Ką gali rankytės“, šoko, žaidė ir šventės pabaigoje žiūrėjo filmuką apie draugystę, pagalbą vienas kitam.

Šiais metais pilietinėje iniciatyvoje „Tolerancijos rankos“ dalyvavo 4 mūsų darželio grupės: „Pelėdžiukai“, „Zuikučiai“, „Meškučiai“, „Boružėlės“ ir sukurta šimtai popierinių mažų rankų – tai tik dar kartą patvirtina, kad tolerancijos niekada nebūna per daug…