TAI ĮDOMU…

Redaguota: 2019-03-29 13:59

Kovo mėnesį  mūsų darželyje vyksta Sąmoningumo didinimo mėnuo BE PATYČIŲ.

Apart veiklų, skirtų „Be patyčių“ temai, vaikai su darželio pedagogais įsitraukė į dalyvavimą sekančiuose projektuose ir konkursuose:

– MAŽŲJŲ SKAITOVŲ KONKURSAS „RAKTAS Į VAIKYSTĘ“ – kovo 20 d.,

Auklėtoja D. Osipovič – „Pelėdžiukų“  grupės auklėtinė Raminta Bakšytė;

Auklėtoja I. Iljina – „Pelėdžiukų“  grupės auklėtinė Aleksandra Osipovič)

– RESPUBLIKINIO LIETUVOS IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ „ŽILVITIS“ PROJEKTAS „Tradicijų ir papročių skrynią atvėrus“-

„Pelėdžiukų“ ir „Zuikučių“ grupių vaikai,  auklėtojos: I. Voicinovič, D. Osipovič, D. Bogdzevič, I. Iljina.

– TARPTAUTINIS IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ PROJEKTAS „KELIONĖ Į NUOSTABIĄ MUZIKOS ŠALĮ”.

„Pelėdžiukų“ grupės vaikai, auklėtojos: D. Osipovič, I. Grigorovič, logopedė – O.Černiavskaja

– TARPTAUTINĖ VAIKŲ PIEŠINIŲ PARODA „MANO MYLIMIAUSIA PASAKA“ „Zuikučių“ grupės auklėtiniai: J. Sesicki, M. Venslavovič, E.Iljin, auklėtojos: J. Levkovič, T. Juchnevič, D. Bogdzevič.

– RESPUBLIKINIS VAIKŲ PIEŠINIŲ KONKURSAS  „IŠ KNYGELĖS Į ŠIRDELĘ 2019“. „Pelėdžiukų“ grupės auklėtinis – O.Ugrevič, auklėtoja – I. Voicinovič.

– TARPTAUTINIS PIEŠINIŲ KONKURSAS „SAUGUS MIESTAS VAIKO AKIMIS“ „Pelėdžiukų“, „Zuikučių“ grupių vaikai, logopedė – O. Černiavskaja,

auklėtojos: D. Bogdzevič, T. Juchnevič, I. Grigorovič)

– TARPTAUTINIS ATVIRAS KONKURSAS „VISATOS SPALVOS 2019“ (Ukraina),

„Pelėdžiukų“, „Zuikučių“ grupių vaikai, auklėtojos: D. Osipovič, D. Bogdzevič, T. Juchnevič, I. Iljina.