„STEBUKLŲ PILNA VAIKYSTĖS PASAKA“

Redaguota: 2018-05-28 14:48

Atrodo dar visai neseniai vaikai atvėrė duris į pasakų ir žaidimų pasaulį, pirmą kartą atėjo į darželį. Ta diena buvo pilna jaudulio, nežinomybės, klausimų. Tačiau greitai daugeliui vaikučių darželis tapo antraisiais namais. Gaila, kad laikas taip greitai bėga, o skaisti pavasario saulutė tarytum primena, kad atėjo laikas atsisveikinti su darželiu.

Gražų, saulėtą gegužės 25-osios rytą Jašiūnų darželio  „Pelėdžiukų“ grupės vaikučiai paskutinį kartą susirinko į spalvingiausią ir daugiausiai emocijų sukeliančią šventę – išleistuves. Žengdami į šventiškai papuoštą salę pro simboliškus vaikystės pasakos vartus „mažieji abiturientai“ mojavo pasiliekantiems draugams ir žaisliukams.

Šventės metu skambėjo juokas, muzika, dainos, eilėraštukai, vaikai keliavo po stebuklingą pasakų pasaulį.

Savo darbeliais vaikai įrodė, kad darželyje įgijo daug žinių, mokėjimų, įgūdžių ir pasiruošė naujam gyvenimo etapui. Ta proga darželio direktorė vaikučiams įteikė medalius bei palinkėjo sėkmės mokykloje. Po sveikinimų ceremonijos visi sugužėjo į kiemą, kur „mažųjų abiturientų“ jau laukė klounas, kuris visus įtraukė į žaidimų ir išdaigų pasaulį.

Žvelgiant į švytinčius ugdytinių veidukus norisi palinkėti jiems pasidžiaugti per lauką bėgančiais saulės spinduliais, kurie atneša gėlėtą vasarą. Nerūpestingai šokinėti pievų takeliais, statyti smėlio pilis, pasisupti smagiose vaikystės sūpynėse. Tegul spalvota vaikystės pasaka dar ilgai ilgai nesibaigia…