2020
02:34
Gegužės 29

Sporto šventėje susitiko Šalčininkų rajono penkiamečiai

Redaguota: 2019-09-19 14:46

Šiandien pirmąkart surengtas renginys, kuris sukvietė Šalčininkų rajono penkiamečius, mėgstančius sportą ir aktyvų gyvenimo būdą. Šios šventės iniciatorius – ikimokyklinių įstaigų pedagogų metodinis būrelis.

– Motyvacija judėti, sportuoti, aktyviai gyventi ugdoma nuo mažų dienų. Todėl būrelio posėdyje priėmėme sprendimą parodyti vaikams, kad sporto veikla yra įdomi, patraukli, naudinga ir nebūtinai varginanti, kad sportas yra populiarus. Tačiau kartu norėjome atsižvelgti ir į konkurencijos jausmo ugdymą, mokymąsi iškelti tikslus, nebijoti pralaimėti. Tai pravers vaikams besiruošiant pereiti į priešmokyklines grupes ir netgi mokyklą. Z karta yra drąsi ir reikli, todėl bandysime padėti jiems įveikti iššūkiu, – sako Švietimo ir sporto skyriaus specialistė Irina Aikovskaja.

Šiandien Šalčininkų „Santarvės“ gimnazijos sporto salėje varžėsi apie 200 penkiamečių, iš viso 8 komandos. Kaip ir priklauso renginys prasidėjo nuo įdomios mankštos. Apšilę ir pasiruošę varžyboms vaikai nestigo vietoje. Jie nekantriai laukė estafečių, bėgimo, gimnastikos rungčių, daug emocijų sukėlė metimai į krepšį, įvarčiai, kamuolio perdavimas, lazdelių labirintas ir , žinoma, tunelis.

Medalius ir padėkos raštus šventės nugalėtojams ir dalyviams parengė Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius. Dovanas įsteigė – Lietuvos lenkų sąjungos Šalčininkų skyrius.

Inesa Suchocka