Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos minėjimas

Redaguota: 2018-02-19 11:45

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šventė, vaikų vadinamas Lietuvos gimtadienis, subūrė kartu iškilmingai švęsti kelias vaikų kartas.

2018 m. vasario 15 d. Jašiūnų l/d „Žilvitis“ vyko Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas. Šių metų vasario 15 dieną mūsų įstaigoje vyko šventė, skirta ne tik paminėti dar vieną Lietuvos gimtadienį, bet 100 Lietuvos gimtadienį.

Šventinę dieną nuo pat ankstyvo ryto mūsų įstaigos salę puošė balionai, vaikų ir auklėtojų pagamintas iš širdelių  Lietuvos žemėlapis, medis iš lietuviškų monetų (litų).  Pasipuošė šią diena visos darželio grupės. Nuotaikingai nusiteikę vyresniosios grupės vaikai iš pat ryto visiems darželio darbuotojams rišo trispalvės tautinės juostos kaspinėlius. Po pusryčių, šurmuliuodami mūsų ugdytiniai rengėsi tautiniais rūbais, nuotaikingai kartojo daineles, rinkosi į šventiškai papuoštą salę.

Šventinis koncertas prasidėjo Lietuvos Respublikos himnu, po to skambėjo Lietuvai vaikučių dainuojamos dainelės, eilėraščiai, nuostabus šėšėlių teatro vaidinimas „Kaip kūnigaikštis Gedimninas įkūrė Vilnių“. Koncerto metu aidėjo džiugus vaikų klegesys, skambėjo dainos, veiduose neblėso šypsenos.

O vainikavo šventę puikus iškilmingas renginys – darželio kieme, laikoma visų darželio vaikų ir darbuotojų, suplevėsavo 10 metrų Lietuvos vėliava bei  trijų spalvų balionų paleidimas į orą su pažadais Lietuvai.

Nuoširdžiai dėkojame už buvimą kartu! Tikimės, kad šventės įspūdžiai ilgam išliks  vaikų širdyse.