2020
19:52
Vasario 21

Ruduo tinkamas metas pasportuoti ir pažaisti lauke

Redaguota: 2019-09-26 15:45

Atslenkantis  ruduo, dėl saulėto ir šilto oro, tinkamas metas pasportuoti  ir pažaisti  lauke.

Žaidimai darželyje – vaikų jausmų, nuotaikų išraiška. Jie ilgam išlieka vaikų atmintyje. Šiandien, rugsėjo 26 d.  Jašiūnų lopšelyje-darželyje „Žilvitis“ ugdytiniai svečiavosi Eišiškių lopšelyje-darželyje „Žiburėlis“, kur dalyvavo  sporto šventėje. Bendravimas šventėje padėjo mūsų vaikams  įgyti ir plėsti supratimą apie save, draugus ir pažinti naują artimiausią aplinką.

Šventė vyko darželio „Žiburėlis“ kieme, ten viravo pilna meilės ir džiaugsmo atmosfera. Vaikai rungtyniavo, žaidė, linksminosi. Kiekviena užduotis vaikams teikė džiugių akimirkų, emocijų: rungtyniaujant, važiuojant dviratukais, žygiuojant šiaurietišku ėjimu, klausantis muzikos. Vainikavo šventę – vaišinimasis sveikuoliškais blynais (avižinių kruopų su obuoliais), vaisiais bei žolelių arbata.

Akį džiugino vaikų nuotaika.