Rudenėlio šventė ,,Moliūgo gimtadienis”

Redaguota: 2018-10-24 14:11

Šokit, linksmosios daržovės,

Sukitės drauge ratu,

Ir visi maži vaikučiai

Džiaugsis su Jumis kartu!

Kaip nesidžiaugsi rudenėliui, kai už lango taip gražiai pasipuošę medžiai įvairiomis spalvomis, kai aruodai pilni gėrybių, o pintinėse pilna vaisių.

Visi žinome, kaip daržo lysvėje šalia morkytės, svogūno ir kopūsto auga gražūs geltonšoniai moliūgai. Bet ar visi matė, kaip moliūgas švenčia savo gimtadienį?

Šiais metais moliūgas šventė savo gimtadienį spalio 23 dieną vaikų lopšelyje-darželyje ,,Žilvitis”.

Pirmieji moliūgo pasveikinti atskubėjo mažieji vabaliukai, kurie sudėjo moliūgui gražią dainelę. Nuo gražios dainos pakilo smarkus vėjas ir atpūtė daugybę geltonų lapelių, kurie moliūgui padovanojo dainelę ir lapų puokštę.

Išgirdę, kad šiandien moliūgo gimtadienis, jo pasveikinti atskubėjo voveraitės. Jos jau didelės, todėl ir dovanų atnešė labai daug: eilėraštuką, dainelę ir net puikų kaspiną.

Į moliūgo puotą atvyko ir paukšteliai, kurie čiulba gražiau už muziką ir skrenda greičiau nei vėjas. Išklausęs jų dainą moliūgas neteko žado.

Po šventės dar ilgai aidėjo vaikučių balsai:

„Sveikinam tave mes,

Valio, valio, moliūgui….“