„Rieda, rieda margutis!”

Redaguota: 2017-04-18 12:30

Antradienio rytą  Velykas simbolizuojantys personažai susirinko salėje: čia atropojo vabaliukai, atšokavo varlės, atstriksėjo kiškiai, cypsėjo gaidys, žibėjo saulutės spinduliukai. Visus juos su šv. Velykomis pasveikino ir margučiais apdovanojo Velykų bobutė.

Pavasariškai papuošta muzikos salė sukvietė visų grupių vaikučius pasidžiaugti mažosiomis velykėlėmis, paridenti margučius. Vaikus maloniai pasitiko… Velykinė Pasaka. Darželio Lėlių teatro artistai (lopšelio-darželio auklėtojos) paruošė vaikams muzikinį spektakliuką „Rieda, rieda margutis“.

Praūžusi šventė atnešė gaivią tikėjimo galią, kuri apsigyveno mūsų širdyse. Norisi palinkėti, kad kartu su atbundančia gamta visų mūsų sielose skleistųsi gerumo gėlės.

Šventę vainikavo megztų margučių fejerverkai ir smagios dainos.

Kasmet, atbudus pavasariui ir sugrįžus paukščiams, švenčiama gražiausia pavasario šventė – Šv. Velykos. Gaivūs pavasario vėjai įkvėpė, pakylėjo kiekvieno iš mūsų širdis.