2019
19:46
Sausio 21

„Pelėdžiukai“ atsiliepė į „Sveikatiados“ iššūkį

Redaguota: 2018-03-09 09:37

 

„Daržovių ir vaisių iššūkis“ – taip skamba Sveikatiados rudens pasiūlymas vaikų veikloms.  Tad buvo nutarta atsiliepti veikla „Mus ne kartą esi ragavęs“. „Pelėdžiukų“ grupėje maisto gaminimas labai svarbus, nes tai viena iš nedaugelio veiklų, kai vaikams sekasi daryti tai, ką daro suaugusieji.

Organizuota veikla prasidėjo nuo išsiaškinimo kam reikalingi vaisiai ir daržovės, kokia jų nauda ir svarba. Vaikai apžiūrėjo darbo įrankius, vaisius. Po to buvo nuplautos rankos (prisilaikant higienos taisyklių)  ir prasidėjo darbas…vaikai plovė vaisius, nulupinėjo žieveles, pjovė vaisius ir serviravo stalą.

Smulkintuvu paruošė iš įvairių vaisių smuzi, vaisių tyrelę.

Ir prasidėjo ragavimo malonumai….

Po degustacijos vaikų laukė darbas: sveikos mitybos piramidės dėliojimas ir taisyklingas produktų išdėstymas.