Rugsėjo 23

Pasidalinkime draugyste su socialiniais partneriais

Redaguota: 2018-01-24 14:03

Lopšelis-darželis – tarsi didelė mozaika, kuria sudaro darbuotojai, vaikai, jų tėvai ir bendradarbiavimas su socialiniais partneriais, o geras bendravimas ir tarpusavio ryšys yra esminis tikros draugystės ir partnerystės bruožas.

Suvokiant bendradarbiavimo su socialiniais partneriais svarbą ugdant vaikus,

sausio 24 d. buvo organizuotas Jašiūnų lopšelio-darželio „Žilvitis“ ir Eišiškių lopšelio-darželio „Žiburėlis“ susitikimas.

Jašiūnų lopšelio-darželio „Žilvitis“ mažųjų žiūrovų dėmesiui buvo pristatytas neįprastai sukurtas Eišiškių lopšelio-darželio „Žiburėlis“ vaikų baletas „Bjaurusis ančiukas“. Šeimininkus nustebino neįprasta pradžia. Užgrojus muzikai, pasirodė artistai puikiais drabužėliais… Vaidinimas prasidėjo.

Visą darželio bendruomenę džiugino originalus vaikų vaidinimas, klasikinės muzikos garsai, originali dramaturgija. Žaismingas, šiltas ir kūrybingas  mažų aktorių vaidinimas  neleido nuobodžiauti nei vaikams, nei suaugusiems.

Nestigo plojimų, draugiškų  šūksnių, žiūrovų nuostabos. Po vaidinimo abėjų darželių vaikai galėjo linksmai ir draugiškai pažaisti bei pabendrauti…

Džiaugiamės galėję padovanoti šią mažą šventę vaikams ir parodyti socialiniams partneriams, kad jie yra svarbūs ir laukiami, kuriant šiltus bendravimo santykius.

Tikimės, kad po renginio sugebėsime draugauti  ir savo partnerystę išsaugoti.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irena Voicinovič