2022
16:27
Gruodžio 06

Pasidalinkime draugyste su socialiniais partneriais

Redaguota: 2022-05-20 11:29

Suvokiant bendradarbiavimo su socialiniais partneriais svarbą ugdant vaikus gegužės 19 d. buvo organizuotas Jašiūnų lopšelio-darželio „Žilvitis“ ir Eišiškių lopšelio-darželio „Žiburėlis“ susitikimas.

Jašiūnų lopšelio-darželio „Žilvitis“ mažųjų žiūrovų dėmesiui buvo pristatytas neįprastai sukurta Eišiškių lopšelio-darželio „Žiburėlis“ auklėtojų edukacinė programa. Užgrojus muzikai, pasirodė klounų kvartetas „BORN“ puikiais drabužėliais…Programa prasidėjo.

Visą darželio bendruomenę džiugino originalus klounų vaidinimas, linksmos muzikos garsai, įdomios užduotys. Žaismingas, šiltas ir kūrybingas klounų vaidinimas  neleido nuobodžiauti nei vaikams, nei suaugusiems.

Nestigo plojimų, draugiškų  šūksnių, žiūrovų nuostabos.

Džiaugiamės galėję padovanoti šią mažą šventę vaikams ir parodyti socialiniams partneriams, kad jie yra svarbūs ir laukiami, kuriant šiltus bendravimo santykius.

Tikimės, kad po renginio sugebėsime draugauti  ir savo partnerystę išsaugoti.