2019
17:01
Birželio 19

,,Mūsų darželyje patyčioms ne vieta”

Redaguota: 2019-04-02 14:32

Šiais mokslo metais mūsų darželio bendruomenė prisijungė prie šiemet kovo mėnesį vyksiančio Sąmoningumo didinimo mėnesio BE PATYČIŲ.

Ši iniciatyva pakeitė devynerius metus vykusią nacionalinę „Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ“.

Šiemet minimas „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ dešimtmetis. 

Visą kovo mėnesį darželio bendruomenė organizavo ir vykdė veiklas, skirtas  užkirsti kelią patyčioms ir kartu siekti, kad būtų daugiau pagarbaus ir draugiško bendravimo. Iniciatyvos tikslas – ugdant pozityvius vaikų bendravimo ir problemų sprendimų gebėjimus, užkirsti kelią priekabiavimui ir patyčioms,  gerinant bendrą emocinę vaiko savijautą ir skatinant pagarbius ir draugiškus vaikų tarpusavio ir vaikų bei suaugusiųjų santykius.

Todėl daug kalbėjome grupėse su vaikais apie draugystę, bendravimą, priekabiavimą, patyčias – kas juos skaudina, kas džiugina, kaip padėti draugui ir sau. Vaikai piešė šia tema, skaitė,  žiūrėjo filmukus apie draugystę. Visą laiką grupių vaikai stengiasi būti draugiškais ir tolerantiškais, iškilusias problemas spręsti taikiai.

Mėnuo prasidėjo nuo aplinkos papuošimo vaikų piešiniais tema „Mūsų darželyje patyčioms ne vieta“.

„Pelėdžiukų“ ir „Zuikučių“ grupių vaikai organizavo linksmąsias „Draugystės“ estafetes, judriuosius žaidimus bei diskutavo tema „Neskriausk kitų“.

Visi renginiai  vyksta šiltoje ir draugiškoje aplinkoje. 

Stengėmes, kad šis mėnuo būtų pinas draugiškumo, tolerancijos, laimingų veidų, plačių šypsenų, aktyvumo ir įvairių malonių emocijų.

 

Kovas, 2019 m.