Redaguota: 2022-12-06 15:35

6 grudnia – jak dobrze wiecie,

Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
i każde dziecko prezent dostanie.
A kiedy rozda już prezenty,
wraca do nieba uśmiechnięty”

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny tylko KRASNOLUDEK –  niezwykle wesoły, rozmowny i chętny do wspólnej zabawy i tańca. Został wydelegowany przez Mikołaja do naszych dzieci. Spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze.

A najbardziej sprawiło radości dla dzieci, wideo od Mikołaja, przeprosił, że sam nie mógł przybyć dzisiaj, bo ma duuużo pracy. Pozdrowił dzieci, przekazał pozrdrowienia i już obiecał, że nie za długo wyruszy w drogę… Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na szybkie spotkanie.

W imprezie Mikolajowej wziol udzial starosta gminy jaszuńskiej Zdzisław Mażejko, ktory przybyl do nas rowniež z prezentami dla dzieci: akcja dobroczynna częstochowskiego Swiętego Mikolaja dla przedszkola stala się juž tradycją. Jesteśmy bardzo wdzięczni.