2020
19:17
Spalio 19

„Mažieji talentai“ sveikina „Žilvitį“ su gimimo diena

Redaguota: 2020-10-13 18:40

 

Taip jau atsitiko, kad sutapo „Mažųjų talentų“ šventė ir darželio gimtadienis. Ta proga mūsų „mažieji talentai“ šiais metais sveikino darželį su gimimo diena.
Šiais metais verčiame 31-ąjį įstaigos gyvavimo puslapį. O viskas prsidėjo 1989-ųjų rudenį. Spalio 13 d. pirmiesiems auklėtiniams duris atvėrė lopšelis-darželis „Žilvitis“.
Bėgant metams mūsų įstaigą veikė permainų vėjai, tačiau svarbiausios vertybės – sveikas, visapusiškai ugdomas vaikas – išliko nepakitę. Taigi darbuotojus, dirbančius nuo pat darželio įsikūrimo, šiandien sveikino linksmomis dainomis „Ežiukų“ ir „Pelėdžiukų“ grupių vaikai. O įstaigos direktorė pasveikino visus ir įteikė suvenyrus.
Nebeliko ir vaikai be dovanėlių už savo pasirodimą: jiems atiteko spalvingi skiečiai ir skanestai.
Jau 31 metai „Žilvityje“ klega „mažųjų talentų“ balsai, skamba juokas, muzika, verda kasdienis gyvenimas. Tikime, kad mūsų „Žilvitis“ dar ilgai šlamės, ugdydamas mūsų krašto ateities „mažuosius talentus“…