2019
19:46
Sausio 21

„LOPŠELINUKŲ SAVAITĖS“ AIDAI

Redaguota: 2018-03-09 09:40

     Šventės mūsų lopšelinukų „Drugelių“ ir „Nykštukų“ grupėms prasidėjo jau šį mėnesį ir truko visą savaitę.  Ši savaitė buvo pilna linksmos ir įdomios veiklos.

Mūsų mažieji draugai savaitės bėgyje turėjo galimybę pasijusti tikrais statybininkais, jie statė draugystės namą iš didelio konstruktoriaus, kuriame paskui apsigyveno dvi lopšelinukų grupės ir smagiai galėjo pažaisti.

          Antrą jų šventės dieną suteikėme jiems progą pabūti mažaisiais paveikslų kurėjais. „Nykštukų“ ir „Drugelių“ grupių vaikai išreiškė savo kūrybiškumą klijuojant paveikslus iš žiedelių. Kai darbai buvo baigti pasveikinti šimtadieniukus atskubėjo vyresnėji mūsų draugai „Pelėdžiukų“ ir „Zuikučių“ grupių vaikai, kurie nustebino lopšelinukus savo vaidinimais, o po  to apdovanojo vaikučius smagiomis dovanomis.

         Ko gero smagiausia vaikams lopšelinukų savaitės dalis buvo, kai mūsų šimtadieniukai nukeliavo į svečius pas savo vyresniuosius draugus – „Pelėdžiukų“ ir „Zuikučių“ grupes, kur jie buvo labai šiltai priimti. Turėjo progą pasižvalgyti po grupę, pastebėti jų užsiėmimus ryto rate, apžiūrėti darbelius bei kartu su jais pasižiūrėti animacinį filmuką apie draugystę. Lopšelinukai yra labai smalsūs, jiems labai patiko svečiuose.

         Artėjant šventės pabaigai lopšelinukai parodė savo šventiškas nuotaikas klijuojant saulės spinduliukus. Kiekvienas vaikas prisidėjo prie saulutės papuošimo, bei priklijavo po kelis saulės spindulius. Po bendro kūrybinio darbo šimtadieniukai bei jų auklėtojos pūtė muilo burbulus sau ir savo draugams. Lopšelinukai labai smagiai ir linksmai praleido laiką kartu.

         Paskutinę šventės dieną, vaikučiai pasidalino savo įspūdžiais, prisiminė visos savaitės veiklą, bei kartu su auklėtojomis apžiūrėjo savaitės bėgyje darytas nuotraukas. Kiekvienas vaikas labai apsidžiaugdavo kaskart pamatęs bei atpažinęs save nuotraukuose.

balionaielennaolgaplakatsimtadiestatomvaidinimas