2022
17:21
Gruodžio 06

Esu saugus kelyje!

Redaguota: 2022-10-11 09:08

„Bitučių grupėje vyko užsiėmimas tema ” Esu saugus kelyje”. Auklėtojai talkininkavo Šalčininkų policijos komisariato bendruomenės pareigūnė. 

Veiklos tikslas buvo ugdyti vaikų saugaus elgesio kelyje sampratą ir įgūdžius. Užsiėmimo metu ugdytiniai susipažino su kai kuriais kelio ženklais, įtvirtino žinias apie jų paskirtį ir svarbą, prisiminė atšvaitų nešiojimo svarbą, tobulino saugaus elgesio įgūdžius įvairių situacijų metu. Veiklos pabaigoje mūsų mažuosius eismo dalyvius aplankė vaikų mylimas šuniukas Amsiukas. Ugdytinai taip pat turėjo galimybę iš arti apžiūrėti policijos automobilį. 

Esame labai dėkingi bendruomenės pareigūnei Olgai Jasiūkaitei už saugaus eismo pamoką bei atsakingą rūpestį pačiais mažiausiais eismo dalyviais.