Eilėraščių konkursas „Tu pati gražiausia, mano Lietuva!“

Redaguota: 2018-02-19 11:46

Jašiūnų lopšelyje-darželyje „Žilvitis“ surengtame jaunųjų deklamatorių konkurse varžėsi įvairaus amžiaus darželinukai.

Jaukioje ir draugiškoje aplinkoje dalyviai kai kurie nedrąsiai, kai kurie su pasididžiavimu deklamavo pasirinktus lietuvių poetų eilėraščius. Konkurse dalyvavo vaikai nuo 3 iki 5 metų, todėl išgirdome ir pirmuosius trimečių bandymus ir penkiamečių tvirtesniu balsu deklamuojamas eiles. Kiekvienas skaitomas eilėraštis skambėjo nuoširdžiai ir nuotaikingai. Vienuolika mažųjų deklamavo eiles apie tėvynę, meilę savo šaliai, šeimai. Konkursantus aktyviai palaikė į renginį susirinkę draugai.

Klausydami konkurso dalyvių, be galo džiaugėmės, kad pedagogų ir tėvelių pastangomis meninis skaitymas ir toliau puoselėjamas, nuo mažų dienų ugdoma meilė ir pagarba kalbai, o žodis vaikų lūpose skamba nuoširdžiai ir teikia didžiulį pasitenkinimą ne tik mums, bet ir jiems patiems.

Džiaugiamės aktyviu vaikų dalyvavimu ir tikimės,  kad poetinio žodžio mylėtojų ateityje bus dar daugiau.