Džiaugiasi vaikai, bunda žemė ir laukai!

Redaguota: 2017-06-20 13:19

Šiandien, nuo pat ryto „Žilvičio” kiemelyje – sujudimas: skambant linksmai muzikai ir aidint vaikų balsams prasidėjo vaikų sporto šventė „Džiaugiasi vaikai, bunda žemė ir laukai”.

Šventė prasidėjo linksma, jau vaikų pamėgta „Piratų mankšta”. Piratė (auklėtoja Diana) ir Linksmas Stipruolis (auklėtoja Teresa) kvietė vaikučių pademonstruoti savo sportinius gebėjimus, išbandant sportinius kiemelius. Kiekviename kiemelyje vaikų laukė nuotaikingas sportinės užduotėlės. Taip pat buvo įrengtas vandenuko kampelis, kur vaikai galėjo atsigerti vandenuko ir pailsėti nuo linksmų užduotėlių.

Vyresniųjų grupių: „Zukučių” ir ‘Pelėdžiukų” ugdytiniai, išbandė jėgos Futbolo stadione, vėliau visi kartu keliavome ieškoti Piratės pasleptą lobį su aukso monėtomis.

Šventė sulaukė daug džiaugsmo ir teigiamų emocijų dalyviams,

leido pajausti sporto teikiamą naudą mūsų kūnui ir sielai.

Auklėtoja Diana Osipovič