2019
20:24
Sausio 21

Akcija „Aktyvus rugsėjis 2017” jau darželyje

Redaguota: 2017-10-05 09:13

 

Lopšelio–darželio „Žilvitis“ bendruomenė aktyviai įsijungė į Lietuvos tautinio olimpinio komiteto įgyvendindama 2017 m. Olimpinio švietimo programos akciją „Aktyvus rugsėjis 2017”. Šia akcija siekiama skatinti sėkmingai pradėti naujuosius mokslo metus. Fizinis aktyvumas ir sportas yra priemonė stiprinti bendruomenę, ryšius su draugais.

Akcijos  tikslas – įtraukti kuo daugiau vaikų į sporto ir fizinio aktyvumo veiklas. Judrias veiklas suplanavome siekdami, kad vaikai žaistų judrius žaidimus, rungtyniautų kartu ir patirtų judėjimo džiaugsmą.

Mūsų renginio devizas : „Svarbu, kad visiems būtų puiki nuotaika ir nugalėtų draugystė“. Vaikams – tai valanda įdomių žaidimų, rungčių, atrakcionų. Renginio programa sudaroma atsižvelgiant į vaikų fizinį pajėgumą, pomėgius, norus.

Renginį pradėjome mankštele, kuria organizavome darželio salėje.  Pasipuošę vaikai,  mankštinosi pagal nuotaikingą muziką, improvizavo. Smagu buvo mankštintis. Po mankštos vaikai  žaidė rudeniškus žaidimus, kur jie galėjo vaikščioti, bėgioti, šokinėti, atliktu improvizacijos judesius ir t.t. Ir mėgstamiausia vaikų veikla – žaidimas su parašiutu. Renginyje  dalyvavo 31 vaikai, pedagogai.

Renginyje nebuvo pralaimėjusiųjų, pagiriami ir apdovanojami visi dalyviai. Kruopščiai ir išradingai parengtas sporto renginys vaikams teikia daug emocijų, skatina domėtis fiziniais pratimais, tobulina išmoktus judesius ir kartu ugdo drausmingumą. Mes tikimės, kad vaikystėje pajaustas judėjimo džiaugsmas, meilė sportui, noras stiprinti sveikatą taps įpročiu ir ateityje vaikai mielai dalyvaus sporto renginyse. Kitais metais būtinai paskatinsime akcijoje dalyvauti ir vaikų tėvelius.