Močiutės ir Senelio diena mūsų darželyje

Redaguota: 2020-01-24 08:45

Močiutė ir senelis – žodžiai, kuriuos kiekvienas vaikas sieja su šiluma ir meile.

Šia proga mūsų darželyje buvo surengta ir organizuota šventė, kur močiutės ir seneliai turėjo galimybę pasigrožėti savo anūkais specialiai jiems parengtose meninėse programose.

Ikimokyklinukai nuo pat ryto nekantriai laukė pakviestų svečių: močiučių ir senelių.

Šiltoje ir draugiškoje atmosferoje anūkai nuostabiai koncertavo prieš savo artimuosius, norėdami parodyti savo ypatingą pagarbą ir dar kartą padėkoti už meilę, kantrybę ir supratimą. Vaikai pristatė eilėraščius, dainas ir šokius.

Tai buvo tikrai ypatinga šventė, kupina šypsenų, džiaugsmo ir pasididžiavimo. Laimingi ir spindintys močiučių ir senelių veidai išreiškė kiek svarbios tos akimirkos, praleistos kartu su anūkais.